HANÁK nábytek

Vybíráme jen ty nejlepší materiály

Výhradně jen čisté dřevo, žádný odpadový recyklát v našem nábytku! Používáme pouze nadstandardně kvalitní materiál s certifikací CARB Phase 2. Jsme aktuálně jediným výrobcem v České republice, který vyrábí nábytek právě z tohoto certifikovaného materiálu.

HANÁK nábytek

Kvalita se skrývá v každém detailu

Nejen kvalitní materiály ale také nejmodernější technologie opracování SQUARE-LINE a SLIM-LINE (komplexní uzavření hran nábytku proti vodě a vodní páře) dělají ze standardní kvality kvalitu nejvyšší. Náš nábytek má 4x větší odolnost korpusů proti vodě a vodní páře oproti standardu. Každá součást nábytku HANÁK je opracována s ohledem na maximální přesnost (+-0,1 mm) a výslednou funkčnost.

HANÁK nábytek

Myslíme na zdraví vás a vašich nejbližších

Mezinárodní agentura pro výzkum rakoviny zařadila formaldehyd v roce 2004 na seznam prokázaných lidských karcinogenů. Nábytek HANÁK je již 30 let pravidelně testován a obsahuje 30x nižší množství formaldehydu než stanoví ČSN/EN. Certifikát zdravotní nezávadnosti najdete u každého autorizovaného prodejce značky HANÁK.

HANÁK nábytek

Prioritou je pohodlí a užitná hodnota

+ QUATRO150 je nejlepší výškový a šířkový systém, který jsme vyvinuli jako první v České republice
+ optimální výška pracovní plochy v kuchyni – už žádná bolavá záda!
+ více vnitřního prostoru ve spodních i horních skříňkách
+ naše parametrická výroba neví co je „atyp“
+ ideální řešení prostoru šatních skříní a ložnicového nábytku
+ interiérové dveře na míru jsou ozdobou každého prostoru

HANÁK nábytek

Unikátní laky HANÁK

+ 100% stupeň lesku
+ 100% odolnost proti vodě
+ kompaktně uzavřený povrch
+ teplotní odolnost -35 °C až 500 °C
+ zdravotně nezávadný povrch
+ UV vytvrzování – vysoká pevnost
+ UV vytvrzování – zvýšená odolnost proti poškrábání

HANÁK nábytek

7vrstvý lak HANÁK PREMIUM

26 let zkušeností s lakováním nábytku jasně prokázalo přednosti naší unikátní technologie UV vytvrzovaných základních a vrchních laků oproti konkurenci, která používá standardní postupy lakování. Lakování pomocí tenkých, do sebe propojených vrstev, zaručuje tu nejlepší možnou kvalitu povrchu. Při nanesení našich 7 vrstev vždy dosáhneme lepší kompaktnosti a odolnosti povrchu nábytku.

HANÁK nábytek

Nano laky na náš dýhovaný nábytek

Používáme technologii transparentního akryl-polyuretanového NANO LAKU v 5% lesku (hluboký mat) pro náš dýhovaný a masivní nábytek včetně interiérových dveří a to bez příplatku. Nejenže jde o výrazný posun v přirozeném vzhledu materiálu, ale zároveň se zvyšuje kvalita a užitná hodnota výrobků. Plochy lakované nano lakem působí mnohem přirozeněji, struktura dřeviny a její matný vzhled jsou reálnější. Pocitově méně viditelného laku dodává dýhám na přirozenosti a kráse surového dřeva.

HANÁK nábytek

Voda ani vodní pára našemu nábytku neublíží

Díky nejmodernější technologii PUR už nemusíte mít strach o svůj nábytek. Každý jednotlivý dílec je precizně nalakován a jeho povrch kompaktně uzavřen tak, aby se dovnitř nedostala žádná vlhkost. Veškerý nábytek HANÁK je pravidelně laboratorně testován na působení chemikálií, vodní páry, mechanickou odolnost, barevnou stálost a ztrátu stupně lesku. Ve všech těchto aspektech dosahuje nejvyšších možných parametrů.

HANÁK nábytek

Bez ztráty lesku

I po 15 letech je náš nábytek bez ztráty lesku. Během 15 let standardního užívání se povrch lakovaného nábytku a užitná hodnota nezmění.

HANÁK nábytek

Stejný odstín laku

I po 15 letech má náš nábytek stejný odstín laku. Změna odstínu laku po celém 15letém procesu zátěže stárnutí je u našich laků 0 %.