Naše služby

Hlavní filozofie našich služeb? Nesnažíme se o nic menšího, než o hledání dokonalosti. Vše je u nás podřízeno snaze navrhovat a dodávat ten nejkvalitnější nábytek. Neustále rozvíjíme své možnosti a schopnosti, abychom se dokonalosti přiblížili co nejvíce. Ať už díky moderním technologiím, tak díky tradičnímu preciznímu řemeslu. Obojí je pro nás typické.

01.

První schůzka

Domluvíme si s Vámi vhodný termín a setkáte se s naším bytovým architektem. Na úvodní konzultaci si v ideálním případě přineste půdorys, fotky nebo pokud se Vám líbí nějaký zajímavý nebo atypický nábytek, nebo kuchyně na míru z jakéhokoliv katalogu či časopisu, přineste obrázek, budeme velmi rádi, když nám přiblížíte svou představu.

První schůzka
02.

Návrh interiéru

Záleží jen na vás jaký interiér budete chtít navrhnout, zda dům, byt, kancelář nebo ordinaci – letité zkušenosti s jejich návrhy a samotnou realizací máme . Stylově se také nemusíme omezovat, každý má svůj oblíbený styl a podle toho se vše tvoří(od rustikálního až po extravaganci)

První schůzka
03.

Průběh spolupráce

Od původní koncepce až po finální provedení vašeho budoucího interiéru vás provedeme až do fáze výběru materiálů a ocenění. Vše díky kvalitní vizualizaci můžete vidět a každý detail s architektem projít. Fyzický výběr vzorků na studiu jen umocní výsledný dojem finálního výběru.

První schůzka
04.

Realizace

Díky vlastnímu realizačnímu týmu, umíme operativně reagovat na vzniklé požadavky a precizně vše zakončit dokonalým dílem, které bude dlouhá léta bezproblémově sloužit.

První schůzka
05.

Rekonstrukce a přestavby

Projekt umíme zrealizovat na klíč. Nestavíme celé domy, ale umíme rekonstrukce a interiérové stavební úpravy. Pracujeme s nejlepšími v oboru - zděné, kovové a skleněné konstrukce, SDK, VZT, obklady, podlahy, sanita, elektro, osvětlení, inteligentní řízení, výmalby, tapetování i stínící technika. Klíčem je vždy prověřený odborný subdodavatel, kvalitní materiál, věrohodný rozpočet, precizní koordinace a důsledná kontrola. Nikdy neodejdeme od rozdělané práce, pružně řešíme vzniklé problémy, komunikujeme s Vámi a respektujeme Vaše očekávání, dojmy a názory.

První schůzka
06.

Specialisté na vestavné spotřebiče a doplňky

Nedílnou součástí každého interiéru je i vybavení elektrospotřebiči. Konkrétně kuchyňský prostor nabízí téměř bezmeznou spleť výrobků, ve kterých se velká většina laické veřejnosti nevyzná. Zde nastupuje naše odbornost podložená certifikacemi výrobců a zkušenosti, které nám stovky realizací přináší. Díky velikosti našeho studia si nejoblíbenější kousky můžete odzkoušet i naživo.

První schůzka
07.

Poprodejní servis

Samotným prodejem a instalací nic nekončí. Jsme připraveni poskytnout pomocnou ruku, ať už se jedná o obsluhu přístroje či údržbu nábytku již od roku 1992.

První schůzka
Domluvit si schůzku